Açıklama
Teknik parametreler
Ürün Detayları
| İsim | merdivenler için tekerlekli alışveriş sepeti |
| Model numarası | XJG8122-1 |
| Kapasite | 52L |
| Yükleme kapasitesi | 50KG |
| Ağırlık | 5.66kg |
| Sepet boyutu | L41*G35*Y36,5 cm |
| Açık boyut | L47*W41*H41,5 cm |
| Paket boyutu | L42*W42*H12 cm, 1 adet/karton. 20GP'de 1200 ADET, 40HQ'da 2950 ADET |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuk malzemesi | ütü |
| Teker | merdiven çıkma tekerlekleri, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Özel logoyu kabul edin. |

Özellikleri
1. Sepet, 52L kapasiteli 41*36.5*35 cm ölçülerinde alışveriş yaparken birçok şeyi koymanız için yeterli alan sağlar.
2. Katlandığında yüksekliği sadece 11 cm'dir, arabanızda veya evinizin herhangi bir dolabında kolayca saklayabilirsiniz.
3. Malzeme PP plastik, dayanıklı ve hafif, uzun ömürlüdür.
4. Merdiven çıkma tekerlekleri ile özellikle yaşlılar ve ev hanımları için üst kata çıkarken ağır şeyleri taşırken asla yorulmazsınız, günlük alışveriş hayatınızda büyük yardımcı olur.
5. Seçtiğiniz için çoklu renkler, özel logo kabul edildi.
Uygulama
● Süpermarket alışverişi
● Paketlerin taşınmasına yardımcı olun
● Ağır malları çekmek
● Market alışverişi


Evrensel tekerleklere sahip başka bir tasarım

SSS
Q1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?
C: 1997 yılından beri profesyonel üretici ve ticaret şirketiyiz.
S2. Ücretsiz numune alabilir miyim?
C: Evet, numuneler çoğunlukla mevcuttur, navlun bedeli tahsil edilecektir.
S3. Müşteri hizmetleriniz ne olacak?
A: size en iyi hizmeti sunmak için deneyimli ürün uzmanımız var.
Q4.Kalitenize nasıl güvenebilirim?
C: Ürünümüz ISO9001 kalite sertifikasını geçmiştir ve ürün onlarca yıldır tüm dünyada satılmaktadır.
Popüler Etiketler: merdivenler için tekerlekli alışveriş sepeti, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz
Soruşturma göndermek











