Açıklama
Teknik parametreler
Market merdivenleri için sepet
Alışveriş yaparken veya seyahat ederken ellerinizde ve kollarınızda bir sürü çantayla dolaşmaktan sıkıldınız mı? Market alışverişinden döndüğünüzde çantaları elinizde taşırken merdivenleri çıkmaktan sıkıldınız mı? Jiaxing Xingjie Machinery tarafından üretilen yiyecek merdivenleri için araba, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir!
Ürün Detayları
| İsim | bakkal merdivenleri için araba |
| Model numarası | XJG8122-1 |
| Kapasite | 52L |
| Yükleme kapasitesi | 50KG |
| Ağırlık | 5.66kg |
| Sepet boyutu | L41*G35*Y36,5 cm |
| Açık boyut | L47*W41*H41,5 cm |
| Paket boyutu | L42*W42*H12 cm, 1 adet/karton. 20GP'de 1200 ADET, 40HQ'da 2950 ADET |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuk malzemesi | ütü |
| Teker | merdiven çıkma tekerlekleri, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Özel logoyu kabul et |

Özellikleri
Bakkal merdivenleri için araba, yüksek kaliteli polipropilenden, dayanıklı, hafif ve esnek yapıdan yapılmıştır, 50 KG malzeme ile yüklenebilmektedir. Önde iki evrensel tekerlek ve arkada 3 tekerlekli merdiven çıkma tekerlekleri ile araba, elinizde bir sürü çanta ile yukarı çıkarken yuvarlanması kolay ve zahmetsizdir.
Katlandığında alışveriş sepetinin yüksekliği sadece 11 cm'dir, arabanızın bagajında veya evinizin herhangi bir köşesinde kolayca saklanabilir.
Üst kısmında kılıfı vardır, koltuk olarak kullanabilir, alışveriş yaparken yorulursanız dinlenebilirsiniz. Piknik için dışarıda kullanıldığında masa veya tabure olarak da kullanılabilir, boş zaman aktivitelerinizi daha rahat hale getirir.
Merdiven çıkma tekerlekleri nedir?
Merdiven çıkma tekerlekleri, montaj plakası üzerinde en az üç adet silindir düzenlenmiştir, böylece merdivenlerden çıkarken silindirler sırayla merdivenlerle temas edebilir, böylece merdivenlerde sürekli hareket edebilirler. Merdiven çıkma arabasını kullanırken, kullanıcının alışveriş arabasını kaldırmasına gerek yoktur ve sadece arabayı merdiven tırmanıcı tekerleklerinin hareketi altında merdivenler boyunca sürekli hareket ettirmek için sürüklemesi gerekir.
Uygulama


Evrensel tekerlekler

Fabrikamız hakkında
Mayıs 1997'de Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd kuruldu.
Mayıs 2002'de Jiaxing xingteng Caster Co, ltd kuruldu.
Şubat 2006'da tüm dünyada'TENG'ticari marka için başvurdu
Temmuz 2008'de ISO9001-2000 Uluslararası Kalite Sistem Belgesini geçti
Mayıs 2011'de BV denetimini geçin
Mart 2017'de ROHS 2.0 sertifikasını aldı
Eylül 2019'da Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd kuruldu
Ağustos 2020'de Xingteng, ABD patent ofisi tarafından yetkilendirilen başka bir Buluş patenti aldı.

Popüler Etiketler: Bakkal Merdivenleri için Sepet, Merdiven Tırmanıcı Sepeti
Bir çift
ÜcretsizSonraki
Bakkallar için Büyükanne SepetiSoruşturma göndermek











