Metal Katlanabilir Bagaj Alışveriş Arabası
Açıklama
Teknik parametreler
Metal Katlanabilir Bagaj Alışveriş Arabası
Metal katlanabilir bagaj alışveriş arabası, yüksek kaliteli boya ile güç kaplaması ile tamamlanır, pas almak zor. 109L büyük kapasitesi ile, öğelerin verity taşıyabilirsiniz. Dört döner tekerlek, sepetin çekilmesini ve itmesini kolaylaştırır, hareket etmek ve taşımak için uygundur. Katlamak ve açmak sadece bir saniye sürer, kullanılmadığında arabada veya evimizin dolabında depolamamız için kolaydır. Bu katlanabilir alışveriş sepeti günlük alışveriş hayatımızda ideal bir seçenektir.
Ürün Ayrıntıları
| Ad | metal katlanabilir bagaj alışveriş arabası |
| model | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Yük kapasitesi | 30KG |
| Sepetin ağırlığı | 4,6 KG |
| Sepet boyutu | 59 * 40.5 * 45cm |
| Açık boyut | 103 * 54 * 58.5cm |
| Ambalaj boyutu | 110 * 10 * 52cm, 2 adet / karton; 870 adet/20GP, 2360 adet/40HQ |
| MOQ | 870 adet |
| malzeme | Boya kaplamalı demir boru |
| Tekerlek | 240mm/130mm; PP/EVA |







Ambalaj:
Paket detayı: Ambalaj, müşterinin isteğine göre özelleştirilebilir.
Teslimat detayı: Sipariş ettiğiniz miktara bağlıdır, normalde sipariş onaylandıktan sonra 20-25 gün sürer.
Nakliye:
Zaman acilse küçük paketler için en uygun ekspresi seçiyoruz.
Mallar ağırsa ve teslimat süresi yeterliyse malları hava veya deniz yoluyla gönderiyoruz
Biz ileri kendi navlun varsa deponuza mal göndermek.
SSS:
1 . Fabrika mı yoksa ticaret şirketi misiniz?
A: Biz profesyonel üretici ve ticaret şirketi 1997 yılından bu yana vardır.
2. Ücretsiz örnekler alabilir miyim?
Y: Evet, numuneler çoğunlukla mevcuttur, navlun maliyeti tahsil edilecektir.
3. Müşteri hizmetleriniz ne olacak?
Y: Size en iyi hizmeti sunmak için deneyimli ürün uzmanına sahibiz.
4. nasıl güvenebilirim kalite?
Y: Ürünümüz ISO9001 kalite belgesini geçti ve ürün onlarca yıldır tüm dünyada satılıyor.
Fabrikamızın avantajları:
1. profesyonel alışveriş arabası üreticisi beri 1997.
2. ücretsiz örnek mevcuttur.
3. kısa kurşun süresi
4.Ar-Ge ekibi yeni ürün tasarımı ve patenti ile ilgilenir
5. ISO9001 ve 14001, BV, SGS, ROHS Sertifikası.
6. sıkı kalite kontrol sistemi ile kendi gelişmiş test makinesi.
7. profesyonel satış sonrası servis ekibi.
tekerleğin normal kullanımı 8.In, sözleşme mallarının garanti süresi teslimat tarihinden itibaren bir yıldır.
9.OEM ve ODM kabul edilebilir.
10. Loge ürünlerde kabul edilebilir.
11. paket özelleştirilebilir.
12. hızlı ve etkili yanıt ile 24 saat.
13. ödeme koşulları: LC, TT, Ticaret Güvencesi, PayPal, batı birliği, moneygram, nakit.
14.Teng tekerlekler tekerlekler ve tekerlekler ve ilgili donanım geniş bir yelpazede sağlayabilir.
15. herhangi bir müşterinin ihtiyacı tarafından kullanılabilir.


Popüler Etiketler: metal katlanabilir bagaj alışveriş arabası, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz
Bir çift
ÜcretsizSoruşturma göndermek












