Tekerlekli Metal Katlanır Araba
Açıklama
Teknik parametreler
Ürün Ayrıntıları
Seyahat ederken veya alışveriş yaparken birden fazla bagajı sürüklemekten bıktınız mı? Tekerlekli bu metal katlanır araba mükemmel bir çözümdür! Kollarınızı kurtarmak ve marketten bir gezintinin tadını çıkarmak için tekerlekli bu katlanabilir arabayı kullanın.
Kullanışlı tekerlekler! Bu katlanır araba ile süpermarkete gitmek daha uygundur. Kollarınızı kurtarmak ve marketten dolaşmanın tadını çıkarmak için tekerlekli bu metal katlanır arabayı kullanın.
| Ad | tekerlekli metal katlanır araba |
| Model | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Yük kapasitesi | 30KG |
| Sepetin ağırlığı | 4,6 KG |
| Sepet boyutu | 59 * 40.5 * 45cm |
| Açık boyut | 103 * 54 * 58.5cm |
| Ambalaj boyutu | 110 * 10 * 52cm, 2 adet / karton; 870 adet/20GP, 2360 adet/40HQ |
| MOQ | 870 adet |
| Malzeme | Boya kaplamalı demir boru |
| Tekerlek | 240mm/130mm; PP/EVA |







Tekerlekli metal katlanır sepetin özellikleri
1. Yük taşıyıcıyı güçlendirmek için yüksek mukavemetli demir borular. Gövde, kolay depolama ve aracın bagajına yükleme için katlanabilir.
2. Kol dayama, ergonomik ve farklı yükseklikteki tüketiciler için uygun olan üç büzülmeye sahiptir.
3. Ön tekerlek, direksiyonu daha kullanışlı hale getiren evrensel bir tekerlektir ve arka aks dayanıklılık için yaylarla donatılmıştır.
4. Günlük alışveriş sepeti yükleme ve çamaşır yükleme gereksinimlerini karşılamak için gövde yapısını optimize edin. Satın almaktan çekinmeyin!
Tekerlekli metal katlanır sepetin avantajları
1. Büyük kapasite: 109L hacmi ile, bu katlanır alışveriş arabası çeşitli mallar taşıyabilir, günlük hayatımızın büyük bir yardımı.
2. Yüksek kalite: Paslanmaz çelik çerçeve yapısı mukavemet ve dayanıklılığa sahiptir.
3. Döner tekerlek: Akslı dört tekerleğin tasarımı ile, katlanır araba çeşitli arazileri kolay ve sorunsuz bir şekilde geçebilir.
4. Kolaylık: Katlanır tasarımı taşımak veya saklamak kolaydır. Katlanabilir çerçeve, sepetin depolandığında daha az yer kaplamasını sağlar, bagajda veya koltuğun altında mağaza olabilir, metro veya markete veya markete hızlı geziler için ideal bir seçenektir.
5. Çok fonksiyonlu: Günlük market işlemleri, alışveriş, çamaşır toplama veya günlük taşıma için çok uygundur. Ayrıca metroya binmek veya hızlı bir şekilde köşedeki bakkala, yerel şarküteriye, fırına veya markete gitmek için de çok uygundur.
Fabrikamız
Jiaxing Xingjie Makine A.Ş. Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd oluşan modern bir grup şirketidir. Ve Anhui Xingteng Lojistik Equipment Co, Ltd, bağımsız araştırma ve geliştirme, bağımsız üretim ve bağımsız satış ekibi vardır. Profesyonel, verimli, hevesli, özverili ve dürüst bir çalışma ekibi vardır.


Popüler Etiketler: tekerlekler ile metal katlanır sepet, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Katlanabilir Alışveriş ArabasıSonraki
Taşınabilir Bakkal ArabasıSoruşturma göndermek











