Açıklama
Teknik parametreler
Katlanır metal araba arabası
Alışveriş yaparken veya seyahat ederken elinizde ve kollarınızda çok sayıda çanta ile dolaşmaktan bıktınız mı? Jiaxing Xingjie Machinery tarafından üretilen katlanır metal araba arabası hayatınızda büyük bir fark yaratabilir!
Dört tekerlek tasarımıyla, artık çantaları elinizde taşımanıza gerek yok, sadece her şeyi yuvarlanan alışveriş arabasına koymanız ve çekmeniz gerekiyor, böylece ellerinizi ve kollarınızı serbest bırakın,
O andan itibaren, özellikle evde kızlar ve yaşlılar için alışveriş yaparken çok fazla satın almanın utancı konusunda endişelenmenize gerek yok. Günlük alışveriş hayatımız için mükemmel bir seçim!
Ürün detayları
| Ad | katlanır metal araba arabası |
| Model Numarası | XJG8068 Serisi |
| Malzeme | Boya kaplamalı demir tüp |
| Sepet boyutu | 26*24*35cm |
| Açık boyut | 83*38*30cm ebadında |
| Pakcing boyutu | 38 * 39 * 94cm / 8 adet |
| Kapasite | 21L |
| Tekerlek | 63mm / 93mm, PP |
Bu katlanır metal araba arabası, yüksek kaliteli boya ile güç kaplaması ile tamamlanmıştır, paslanmak zordur. İki boyut 21L ve 42L hacimli avaialbel ile, talebinize göre seçim yapabilirsiniz. Katlanması ve açılması sadece bir saniye sürer, kullanılmadığında arabada veya evimizin dolabında saklanmamız kolaydır. Bu katlanabilir haddeleme alışveriş arabası günlük alışveriş hayatımızda ideal bir seçenektir.

Katlanır metal araba arabasının özellikleri
1. Sağlam yapı: Yüksek kaliteli ve sağlam metal kullanıyoruz, böylece bu katlanır alışveriş sepeti uzun süre ve sık sık kullanılabilir.
2. Dayanıklı tekerlekler: Dört dayanıklı tekerlekle, araba taşımak ve taşımak için kolaydır, emek tasarrufu sağlar. Tekerlekler de gürültüsüzdür.
3. Katlanır tasarım: Pratik katlanır alışveriş sepeti, nakliye ve depolamayı kolay ve endişesiz hale getirir. Sepeti katlanabilir ve düz olacak şekilde tasarladık, bu yüzden fazla yer kaplamaz.
4. Çok fonksiyonlu: Bu araba sadece çamaşır ve marketlerden eşya taşımak için değil, aynı zamanda kamp ekipmanları ve bahçe aletleri için de kullanılır. Ofis belgelerinde, bavullarda, şişelenmiş suda, plaj ekipmanı mutfak tedarikçilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Popüler Etiketler: katlanır metal arabası, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, fiyat, satılık
Sonraki
Katlanabilir ArabaSoruşturma göndermek










