Alışveriş Sepeti
Açıklama
Teknik parametreler
Yiyecek taşımak için sepet
Seyahat ederken veya alışveriş yaparken birden fazla çantayı sürüklemekten bıktınız mı? Bu 4 tekerlekli metal katlanır alışveriş arabası mükemmel bir çözüm! Kollarınızı kurtarmak ve marketten bir gezintinin tadını çıkarmak için bu bebek arabası alışveriş arabasını kullanın.
Ürün Detayları
| İsim | yiyecek taşımak için araba |
| modeli | XJG8078 |
| Kapasite | 109L |
| Yükleme kapasitesi | 30kg |
| Sepetin ağırlığı | 4.6kg |
| Sepet boyutu | 59*40.5*45 cm |
| Açık boyut | 103*54*58.5 cm |
| Paket boyutu | 110*10*52 cm, 2 adet/karton; 870 adet/20GP, 2360 adet/40HQ |
| ADEDI | 870 adet |
| Malzeme | Boya kaplamalı demir boru |
| Teker | 240 mm/130 mm; PP/EVA |







Alışveriş sepetinin avantajları
1. Büyük kapasite: 109L hacmindeki bu katlanır alışveriş arabası, günlük yaşamımızın büyük bir yardımcısı olan çeşitli malları taşıyabilir.
2. Yüksek kalite: Paslanmaz çelik çerçeve yapısı, sağlamlık ve dayanıklılığa sahiptir.
3. Döner tekerlek: Akslı dört tekerleğin tasarımı ile katlanır araba, çeşitli arazileri kolayca ve sorunsuz bir şekilde geçebilir.
4. Kolaylık: Katlanır tasarımın taşınması veya saklanması kolaydır. Katlanabilir çerçeve, arabanın saklandığında daha az yer kaplamasını sağlar.
5. Çok İşlevli: Günlük bakkal işlemleri, alışveriş, çamaşır toplama veya günlük taşıma için çok uygundur. Ayrıca metroya binmek veya hızlı bir şekilde köşedeki bakkal, yerel şarküteri, fırın veya markete gitmek için çok uygundur.
Bizim ürünümüz
Süpermarket alışveriş arabası, alışveriş sepeti, katlanabilir araba, lojistik ekipman, tekerlekler ve tekerlekler
Ürün uygulaması
Oto, Motosiklet Parçaları&amfisi; Aksesuarlar, Çantalar, Çantalar& Kutular , Mobilya , Endüstriyel Ekipman& Bileşenler, İmalat&amfisi; İşleme Makineleri, Aletler& Donanım, ticari Ekipman.
Sertifikamız
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.
Üretim ekipmanı
1. Hassas enjeksiyon makinesi
2. Damgalama makinesi
3. Perçin makinesi
4. Test makinesinin yüklenmesi
5. Tuz püskürtme kaplama test makinesi
6. Sertlik test makinesi.
Üretim Pazarı
Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya/ Orta Doğu, Afrika, Doğu Asya (Japonya/ Güney Kore), Avustralya, Yurtiçi


Popüler Etiketler: alışveriş sepeti, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Merdiven Tırmanma VagonuSonraki
Katlanabilir Alışveriş ArabasıSoruşturma göndermek











