Açıklama
Teknik parametreler
Hafif Katlanır Alüminyum Süpermarket Arabası aero alüminyum malzemeden yapılmıştır, bu nedenle çok dayanıklı ve hafiftir. Ana çerçevenin uzatılmış kısmı tutamak olarak kullanılarak itme ve çekmeyi kolaylaştırır.
35L hacmi ile farklı eşyaların taşınması için uygun alan sağlar.
Tekerlek tasarımı, taşıma ve taşıma sırasında daha rahat ve emek tasarrufu sağlar.
Katlanması ve açılması yalnızca bir saniye sürer, kullanımı kolaydır.
Bu araba alışveriş, çamaşırhane, vahşi kamp vb. için kullanılabilir.
Ürün Detayları
| İsim | Hafif Katlanır Alüminyum Süpermarket Arabası |
| Model numarası | XJG8075 |
| Kapasite | 35L |
| Yükleme kapasitesi | 15kg |
| Ağırlık | 1.5kg |
| Sepet boyutu | 39*30*30cm |
| Açık boyut | 90,5*38*43,5 cm |
| Ambalaj boyutu | 86*40*62 cm, 10 adet/koli |
| Malzeme | yüksek kaliteli alüminyum alaşımı |
| Teker | 158 mm, PP/EVA |
| Adedi | 300 adet |

Hafif Katlanır Alüminyum Süpermarket Arabasının Özellikleri
1. Yüksek kalite: Sağlam alüminyum çerçeve yapısı sağlamlık ve dayanıklılığa sahiptir. Çıkarılabilir, su geçirmez Oxford kumaş çantasıyla birlikte gelir.
2. Döner tekerlek: Akslı iki döner tekerlek kolay hareket eder, çeşitli arazileri kolayca ve sorunsuz bir şekilde geçebilir.
3. Kolaylık: Katlanır tasarımın taşınması veya saklanması kolaydır. Katlanabilir çerçeve, arabanın depolandığında daha az yer kaplamasını sağlar.
4. Çok işlevli: Günlük alışveriş işlemleri, alışveriş, çamaşır toplama veya günlük taşıma için çok uygundur. Ayrıca metroya binmek veya hızlı bir şekilde köşedeki markete, yerel şarküteriye, fırına veya markete gitmek için de çok uygundur.
Fabrikamızın tarihi
● Mayıs 1997'de Jiaxing xingteng Plastic Co,ltd kuruldu.
● Mayıs 2002'de Jiaxing xingteng Caster Co,ltd kuruldu.
● Şubat 2006'da tüm dünyada 'TENG' markası için başvuruda bulunuldu
● Temmuz 2008'de ISO9001-2000 Uluslararası Kalite Sistem Sertifikasını geçti
● Mayıs 2011'de BV denetimini geçin
● 2017 Mart'taROHS 2.0 sertifikasını aldım
● Eylül 2019'da Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd kuruldu
● Ağustos 2020'de Xingteng, ABD patent ofisi tarafından yetkilendirilen başka bir Buluş patenti aldı.

Bizim ürünümüz
Süpermarket alışveriş arabası, alışveriş sepeti, katlanabilir araba, lojistik ekipmanları, tekerlekler ve tekerlekler
Üretim Pazarı
Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Güneydoğu Asya/Ortadoğu, Afrika, Doğu Asya (Japonya/Güney Kore), Avustralya, Yurtiçi
Üretim ekipmanları
1. Hassas enjeksiyon makinesi
2. Damgalama makinesi
3. Perçin makinesi
4. Test makinesinin yüklenmesi
5. Tuz püskürtme kaplama test makinesi
6. Sertlik test makinesi.
Sertifikalar
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Popüler Etiketler: hafif katlanır alüminyum süpermarket arabası, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz, fiyat, satılık
Sonraki
Katlanabilir Market ArabasıSoruşturma göndermek











