Açıklama
Teknik parametreler
Ürün Detayları
| İsim | 4 tekerlekli alüminyum katlanır alışveriş sepeti |
| Model numarası | XJG8072 |
| Kapasite | 35L |
| Yükleme kapasitesi | 25KG |
| Sepet boyutu | 38*29*30 cm |
| Açık boyut | 90*42*46 cm |
| Paket boyutu | 92*39*59 cm, bir kartonda 7 adet |
| Konteyner | 20GP'de 925 adet, 40HQ'da 2448 adet |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
| Teker | 140 mm/80 mm, PP/PVC |

Aero alüminyum malzeme:
Paslanmaz
aşınmaya dayanıklı
Hafif
Dayanıklı

Güçlü taşıma kapasitesi

Korkuluk:
Güvenlik çitini yükselterek, güvenlik tasarımını derinleştirerek ve eşyaları güvenli bir şekilde istifleyerek,
artık sayısız öğenin neden olduğu gizli tehlikeler hakkında endişelenmenize gerek yok.

Kol dayama:
Ana çerçevenin uzantısı tutamak olarak kullanılır, bu da itmeyi ve çekmeyi kolaylaştırır.

Durabel sessiz tekerlekler:
Tekerlek tasarımı, arabayı hareket ettirirken ve taşırken daha rahat ve emek tasarrufu sağlar.

Geniş kapasite:
Meyve ve sebzeler, hepsi içeri!

Ürün Özellikleri
1. 4 tekerlekli alüminyum katlanır alışveriş sepeti, açıldığında 90*42*46 cm boyutlarındadır ve mağaza, süpermarket veya çiftçi pazarında alışveriş yaparken farklı eşyaları taşımak için uygun alan sağlar.
2. Alışveriş sepeti katlandığında 90*42*19 cm boyutlarındadır, herhangi bir köşede saklanması kolaydır.
3. Dayanıklı ve hafif, yüksek kaliteli alüminyum alaşımdan yapılmıştır, 25 KG malları taşıması kolay olabilir.
4. Açmak ve katlamak kolay, montajı kolay, alet gerektirmez..
5. Önde iki evrensel tekerlek ve arkada akslı iki tekerlek, hareket etmesi ve yuvarlanması kolay, zahmetsiz.
Fabrikamız:
Mayıs 1997'de Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd kuruldu.
Mayıs 2002'de Jiaxing xingteng Caster Co, ltd kuruldu.
Şubat 2006'da tüm dünyada'TENG'ticari marka için başvurdu
Temmuz 2008'de ISO9001-2000 Uluslararası Kalite Sistem Belgesini geçti
Mayıs 2011'de BV denetimini geçin
Mart 2017'de ROHS 2.0 sertifikasını aldı
Eylül 2019'da Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd kuruldu
Ağustos 2020'de Xingteng, ABD patent ofisi tarafından yetkilendirilen başka bir Buluş patenti aldı.

Bizim avantajlarımız:
1. 1997'den beri profesyonel alışveriş arabası üreticisi.
2. Ücretsiz örnek mevcuttur.
3. Kısa teslim süresi
4.R&D ekibi yeni ürün tasarımı ve patenti ile ilgilenir
5. ISO9001& sertifikası; 14001,BV,SGS,ROHS.
6. Kendi gelişmiş test makinemizle sıkı kalite kontrol sistemi.
7. Profesyonel satış sonrası servis ekibi.
8. Tekerleğin normal kullanımında, Sözleşme konusu malların garanti süresi, teslimat tarihinden itibaren bir yıldır.
9.OEM&ODM kabul edilebilir.
10.Loge ürünler kabul edilebilir.
11. Paket özelleştirilebilir.
12.24 saat ile hızlı ve etkili yanıt.
13.Ödeme koşulları:LC, TT, Ticaret Güvencesi, paypal, batı birliği, moneygram, nakit.
14.Teng tekeri, çok çeşitli tekerlekler ve tekerlekler& ilgili donanım sağlayabilir.
15.Herhangi bir müşterinin' gereksinimi mevcut olabilir.
Popüler Etiketler: 4 tekerlekli alüminyum katlanır alışveriş sepeti, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz
Soruşturma göndermek











