Merdiven Tırmanışı için Katlanabilir Alışveriş Arabası
Açıklama
Teknik parametreler
Merdiven tırmanmak için katlanabilir alışveriş sepeti
Markete gitmek, çamaşırhaneye gitmek veya sadece eşyalarınızı A noktasından B noktasına taşımak olsun, katlanabilir bir alışveriş sepeti her şehir sakininin en büyük zevklerinden biridir. Birçok kişi tarafından sevgiyle "büyükanne arabaları" olarak adlandırılan bu arabaların gerekliliğini ve kullanışlılığını anlamak için mağazaya ve mağazadan bir sürü yiyecek taşıyın. (Kolunuzun satın aldığınız ağırlıktan kırılacağını hissettiyseniz, neden bahsettiğimi biliyorsunuzdur...)
Kişisel alışveriş arabaları giderek daha popüler hale geldikçe, yıllar içindeki yeni yenilikler onları daha kullanıcı dostu hale getirdi ve şimdi birçok ürün, üst kata daha zarif bir şekilde çıkmanıza yardımcı olmak için çıkarılabilir çanta gömlekleri, kapalı ekler ve tekerlekler içeriyor.
Ürün detayları
| Ad | merdiven çıkmak için katlanabilir alışveriş sepeti |
| Model Numarası | XJG8122-1 |
| Kapasite | 52L |
| Yük kapasitesi | 50KG |
| Ağırlık | 5,66KG |
| Sepet boyutu | L41*G35*H36,5 cm |
| Açık boyut | L47*G41*H41,5 cm |
| Ambalaj boyutu | L42*W42*H12 cm, 1 adet/karton. 20GP'de 1200 ADET, 40HQ'da 2950 ADET |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuk malzemesi | demir |
| Tekerlek | merdiven tırmanma tekerlekleri, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Özelleştirilmiş logoyu kabul et |

Merdiven tırmanma için katlanabilir alışveriş sepetinin özellikleri
1. Katlanabilir, depolama için kolay ve yerden tasarruf
2. Önde evrensel tekerlekler ve arkada merdiven tırmanma tekerlekleri ile yuvarlanma, yuvarlanması kolay, zahmetsiz olabilir
3. Oturabilir, yorgun alışveriş yaparken dinlenebilirsiniz.
4. Tırmanma tekerlekleri, merdivenleri ağır şeylerle çıkarken asla yorulmaz
5. Çok işlevli, süpermarket alışverişi, seyahat, vahşi kamp, araba kamyonu, taşıma paketi, vb. İçin kullanılabilir
Uygulamamerdiven tırmanmak için katlanabilir alışveriş sepeti
1. Arabada depolama
2. Açık piknik
3. Alışveriş sepeti
4. Ofis kullanımı
5. İş seyahati
Popüler Etiketler: merdiven tırmanma için katlanabilir alışveriş sepeti, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Portatif Katlanır ArabasıSoruşturma göndermek











