Tekerlekli Plastik Alışveriş Arabası
Açıklama
Teknik parametreler
Ürün Açıklaması
| İsim | tekerlekli plastik alışveriş arabası |
| Model numarası | XJG8119 |
| Kapasite | 35L |
| Yükleme kapasitesi | 25kg |
| Ağırlık | 3.7kg |
| Sepet boyutu | 33,5*39,5*34 cm |
| Açık boyut | 44*38*41 cm |
| Paket boyutu | 52*48*13,5 cm, 1 Adet/koli |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuğun malzemesi | Alüminyum |
| Toka | ABS'ler |
| Teker | 37 mm, PP/TPE |
| Renk | tam renkli, isteğiniz gibi özelleştirilebilir |
| Logo | Özelleştirilmiş logoyu kabul et |
| Numune temin süresi | 7-10 gün |
| Teslim tarihi | Siparişin onaylanmasından 25-35 gün sonra |
| Başvuru | Alışveriş, açık hava pikniği, ofis, okul vb. |

Tekerlekli plastik alışveriş arabasının özellikleri
1. Geri çekilebilir saplı 4 döner tekerlekli katlanabilir araba. 8 cm'ye kadar katlanabilir ve 40 cm'ye kadar genişletilebilir. Kutular, sepetler, kutular, belgeler ve kağıtlar dahil çeşitli malzemeler, ağır kitaplar veya sadece hafif ve hacimli eşyalarla doludur.
2. 50 kg'a kadar küçük eşyaları taşımak için kullanılır. Ofise gittiğinizde veya ofisten çıktığınızda belgeleriniz, dosyalarınız, etiketleriniz düzenli olur. Evde tadilat işleriyle uğraşan öğretmenler, iş temsilcileri ve zanaatkarlar için mükemmel bir hediye. Ofisler, okullar, depolar vb. için çok uygundur.
3. Katlandığında yalnızca yaklaşık 8 cm kalınlığındadır, kompakt bir şekilde saklanabilir ve ağırlığı 5,5 kg'dan azdır. Bakkaliye ürünleri, süt taşıma çantaları, arabalar ve plastik kutular için çok uygundur. İdeal bir belge saklama çantası ve arabasıdır.
4. Kapak 110 kg'a kadar ağırlık taşıyabilir ve oturma yeri veya basamaklı tabure olarak kullanılabilir. Çok işlevli: DJ ekipmanlarını ve diğer araçları, yiyecekleri ve ses ekipmanlarını saklamak için kullanılabilir.
5. Alüminyum ve ağır hizmet tipi plastikten yapılmıştır. Tekerlekler, bu katlanabilir bagaj alışveriş arabasını taşırken düzgün yuvarlanma sağlamak için yüksek kaliteli polipropilenden yapılmıştır.
Fabrikamız
Mayıs 1997'de Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd kuruldu.
Mayıs 2002'de Jiaxing xingteng Caster Co, ltd kuruldu.
Şubat 2006'da tüm dünyada 'TENG' markası için başvuruda bulunuldu
Temmuz 2008'de ISO9001-2000 Uluslararası Kalite Sistem Sertifikasını geçti
Mayıs 2011'de BV denetimini geçin
2017 Mart'ta ROHS 2.0 sertifikasını aldım
Eylül 2019'da Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd kuruldu
Ağustos 2020'de Xingteng, ABD patent ofisi tarafından yetkilendirilen başka bir Buluş patenti aldı.

Sertifikamız
ISO 9001, ISO 14001, ROHS, patent.

Popüler Etiketler: tekerlekli plastik alışveriş arabası, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Katlanır Alışveriş Plastik ArabasıSonraki
Katlanabilir Kasa ArabasıSoruşturma göndermek










