Tekerlekli Katlanabilir Alışveriş Sepeti
Açıklama
Teknik parametreler
Tekerlekli katlanabilir alışveriş sepeti
Alışveriş yaparken veya seyahat ederken ellerinizde ve kollarınızda bir sürü çantayla dolaşmaktan sıkıldınız mı? Market alışverişinden döndüğünüzde çantaları elinizde taşırken merdivenleri çıkmaktan sıkıldınız mı? Jiaxing Xingjie Machinery tarafından üretilen tekerlekli katlanabilir alışveriş sepeti, hayatınızda büyük bir fark yaratabilir!
PP plastikten yapılmış bu katlanabilir alışveriş sepeti, çok dayanıklı ve hafiftir. Hacim 52L'dir, günlük kullanımımız için mükemmeldir.' katlanması ve açılması kolaydır, sadece 5 saniye sürer, zamandan ve yerden tasarruf sağlar. Önde iki evrensel tekerlek ve arkada merdiven çıkma tekerlekleri ile' hareket etmek ve taşımak kolaydır, merdivenlerden çıkarken emek tasarrufu sağlar. Bu arabanın çok işlevi vardır, alışveriş arabası, saklama kutusu, tabure koltuğu vb. olarak kullanılabilir.
Ürün Detayları
| İsim | tekerlekli katlanabilir alışveriş sepeti |
| Model numarası | XJG8122-1 |
| Kapasite | 52L |
| Yükleme kapasitesi | 50KG |
| Ağırlık | 5.66kg |
| sepet boyutu | L41*G35*Y36,5 cm |
| Açık boyut | L47*G41*H41,5 cm |
| Paket boyutu | L42*W42*H12 cm, 1 adet/karton. 20GP'de 1200 ADET, 40HQ'da 2950 ADET |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuk malzemesi | ütü |
| Teker | merdiven çıkma tekerlekleri, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Özel logoyu kabul et |



Tekerlekli katlanabilir alışveriş sepetinin özellikleri
Yüksek kaliteli malzemeler-Katlanabilir alışveriş sepeti, paslanmaya karşı dayanıklı demir kulplarla (daha güçlü ve daha hafif) donatılmış, yüksek kaliteli, dayanıklı ve çevre dostu polipropilen kabuktan yapılmıştır ve yatay olarak çekilebilir. Aşınmaya ve basınca dayanıklı kauçuk tekerlekler, her türlü yol yüzeyinde yuvarlanmayı kolaylaştırır ve uzun bir hizmet ömrü sağlar.
Katlanabilir tasarım - Katlanabilir pratik araba kolayca katlanabilir, boyutu 16.1 × 4.3 × 14,2 inçtir (yaklaşık 5,66 kg), bu da gerçek ihtiyaçları karşılamak için bir sırt çantasına veya ele koymak için uygundur. Arabayı her zaman, her yerde açmak daha uygundur. Katlanabilir el arabası, arabanın, duvarın ve garajın altında kolayca saklanabilir.
8 tekerlekli bagaj arabası, merdiven çıkmak için uygundur - 8 tekerlekli kafes, daha iyi kontrol edebilen ve yönü sorunsuz bir şekilde değiştirebilen 360 ° dönen bir ön tekerlek tasarımına sahiptir. Üçgen kombinasyonlu tekerlek yükseltmesi.
Süper yük-bu katlanabilir yardımcı araba, diğer alışveriş arabalarından daha ağır kargo ağırlığına dayanabilir. Ağır ve büyük boyutlu eşyaları barındırabilir. 300 pound'a kadar yük kapasitesi
8 tekerlekli, çok işlevli-katlanabilir alışveriş arabası, yalnızca bakkaliye, kamp malzemeleri ve aletlerden herhangi bir nakliye için uygun değildir. Valizler, şişe su, spor malzemeleri, bahçe malzemeleri, plaj malzemeleri ve mutfak malzemeleri için de uygundur. Bu, ulaşım, alışveriş, seyahat, portatif depolama, oturma ve basamak taburesi olarak kullanılabilir.
Uygulamatekerlekli katlanabilir alışveriş sepeti
1. Alışveriş kutusu, süpermarkette veya çiftçi pazarında kullanılan, sebze, malzeme vb.
2. Tabure koltuğu, alışverişten yorulduğunuzda dinlenebilirsiniz
3.Açık: vahşi kamp için, sadece bir şeyler taşımakla kalmaz, aynı zamanda masa, koltuk olarak da hareket edebilir, dış mekan hayatınızı daha rahat ve konforlu hale getirebilir.
4. Araba depolama: arabaya koyun, farklı şeyler saklayabilir, arabanızı temiz ve düzenli hale getirebilir.


Seçim için farklı renklere sahip evrensel tekerlekler



Fabrikamız
1. Donanım ve alışveriş sepetleri endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyim, mükemmel üretim kapasitesi.
2.Ürün ekipmanı: Hassas enjeksiyon makinesi, damgalama makinesi, perçin makinesi, yükleme test makinesi, Tuz püskürtme kaplama test makinesi, sertlik test makinesi.
3.Deneyimli R&D ekibi, 3D, 2D işleme, prototip ve takım oluşturma konusunda profesyonel.
4.Hizmet ilkesi:" En uygun fiyat ve mükemmel hizmetlerle, en iyi ürünleri" sağlamak. İş felsefesi:&"Profesyonel, Dürüstlük, Güvenilir &";

Popüler Etiketler: tekerlekli katlanabilir alışveriş sepeti, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Taşınabilir Alışveriş ArabasıSoruşturma göndermek












