Katlanabilir Katlanır Alışveriş Sepeti
Açıklama
Teknik parametreler
Lider bir alışveriş sepeti üreticisi olarak, çok çeşitli katlanabilir alışveriş sepetleri üretiminde uzmanız. Bunlar arasında hafif, taşıması kolay ve çok fonksiyonlu katlanabilir alışveriş arabaları en popüler olanlardır. Bu yazımızda alışveriş deneyiminizi daha konforlu ve keyifli hale getirecek katlanabilir katlanır alışveriş sepetinin faydalarını vurgulayacağız.
Ürün Açıklaması
| İsim | katlanabilir katlanır alışveriş sepeti |
| Model numarası | XJG8119 |
| Kapasite | 35L |
| Yükleme kapasitesi | 25kg |
| Ağırlık | 3.7kg |
| Sepet boyutu | 33,5*39,5*34 cm |
| Açık boyut | 44 * 38 * 41 cm |
| Paket boyutu | 52*48*13,5 cm, 1 Adet/koli |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuğun malzemesi | Alüminyum |
| Toka | ABS'ler |
| Teker | 37 mm, PP/TPE |
| Renk | tam renkli, isteğiniz gibi özelleştirilebilir |
| Logo | Özelleştirilmiş logoyu kabul et |
| Numune temin süresi | 7-10 gün |
| Teslim tarihi | Siparişin onaylanmasından 25-35 gün sonra |
| Başvuru | Alışveriş, açık hava pikniği, ofis, okul vb. |
Katlanabilir katlanır alışveriş sepetinin özellikleri
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd tarafından tasarlanan bu katlanabilir katlanır alışveriş arabası PP plastikten yapılmıştır, çok dayanıklı ve hafiftir. 35L ve 55L olmak üzere iki boyutu mevcuttur, hacmi günlük kullanımımız için mükemmeldir. Katlanması ve açılması kolaydır, yalnızca 5 saniye sürer, zamandan ve yerden tasarruf sağlar. Dört evrensel tekerleği sayesinde taşınması ve taşınması kolaydır. Bu katlanır araba çok işlevli olup alışveriş arabası, saklama kutusu, tabure koltuğu vb. olarak kullanılabilir.

Kurulum adımı
1. Yan klipsleri açın, kilidi açın, ön ve arka panelleri ayırın
2. Kutuyu açın ve alt kapağı yere koyun
3. Takviye çubuğunu düğmeye getirin ve kilitleyin
4. Kapağı kapatın ve işlemi bitirin

Katlanabilir katlanır alışveriş sepetinin uygulanması
1. Alışveriş kutusu, süpermarkette veya çiftçi pazarında uygun şekilde kullanılır, sebze, malzeme vb. taşır.
2. Dışkı koltuğu, alışverişten yorulduğunuzda dinlenebilirsiniz
3. Dış Mekan: Vahşi kamp için, yalnızca eşya taşımakla kalmaz, aynı zamanda masa, koltuk görevi görebilir, dış mekan yaşamınızı daha rahat ve konforlu hale getirebilir.
4. Araba depolama: arabaya koyun, farklı şeyleri saklayabilir, arabanızı temiz ve düzenli hale getirebilir.
Fabrikamız
● Mayıs 1997'de Jiaxing xingteng Plastic Co,ltd kuruldu.
● Mayıs 2002'de Jiaxing xingteng Caster Co,ltd kuruldu.
● Şubat 2006'da tüm dünyada 'TENG' markası için başvuruda bulunuldu
● Temmuz 2008'de ISO9001-2000 Uluslararası Kalite Sistem Sertifikasını geçti
● Mayıs 2011'de BV denetimini geçin
● 2017 Mart'taROHS 2.0 sertifikasını aldım
● Eylül 2019'da Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd kuruldu
● Ağustos 2020'de Xingteng, ABD patent ofisi tarafından yetkilendirilen başka bir Buluş patenti aldı.

Popüler Etiketler: katlanabilir katlanır alışveriş sepeti, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Katlanabilir Katlanabilir ArabaSoruşturma göndermek










