Açıklama
Teknik parametreler
Son yıllarda, çeşitli katlanabilir katlanabilir arabaları süpermarkete sürüklemek yeni bir moda haline geldi ve hafif katlanır arabalar giderek daha popüler hale geldi. Çünkü modaya uygun, güzel ve pratik alışveriş sepeti sadece ellerinizi ve omuzlarınızı özgürleştirmekle kalmaz, aynı zamanda modanın ön saflarında durmanızı sağlar.
Ürün detayları
| Ad | katlanabilir katlanabilir araba |
| Model Numarası | XJG8069 Serisi |
| Kapasite | 63L |
| Yük kapasitesi | 50KG |
| Ağırlık | 2.9KG |
| Sepet boyutu | 52*32*38 cm ebadında |
| Açık boyut | 33*38*58cm (sap uzunluğu: 42 cm) |
| Ambalaj boyutu | 44,5*18*67 cm, 2 adet/karton. 20GP'de 1043 ADET, 40HQ'da 2534 ADET |
| Sepet malzemesi | PP plastik |
| Çubuk malzemesi | Alüminyum |
| Tekerlek | 90mm, PP/PVC |
| Renk | tam renkli, isteğiniz olarak özelleştirilebilir |
| Logo | Özelleştirilmiş logoyu kabul et |
| Uygulama | Alışveriş, açık hava pikniği, ofis, okul vb. |

Katlanabilir katlanabilir arabanın özellikleri
1. Büyük kapasiteli yükleme kutusu.
2. PP malzeme: hafif, 63L hacimli sadece 2.9KG. Alüminyum çubuk: hafif ve kararlı, pas almayacak.
3. Saniyeler içinde açılır, herkes için kullanımı kolaydır.
4. Katlandığında, yükseklik sadece 15 cm'dir, arabanızda veya evde dolabınızda yer ve depolama tasarrufu sağlayabilir.
5. Pürüzsüz ve sessiz tekerlekler, yuvarlanma için kolay
6. Çeşitli renkler mevcuttur, logo özelleştirilebilir.
Bizim için avantajlar
1. Tek adımda hizmet, tasarım, üretim ve paketleme sağlıyoruz
2. En kaliteli, rekabetçi fiyat ve iyi hizmet
3. Ekran Raf Tasarımı ve Üretiminde Zengin Deneyim
4. Çevre Dostu Malzeme, Dayanıklı Yapı

Popüler Etiketler: katlanabilir katlanabilir araba, Çin, tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan, ucuz, fiyat, satılık
Bir çift
Katlanır Katlanır ArabaSonraki
Katlanabilir Katlanabilir ArabaSoruşturma göndermek











